Turniej nr 15. Brzeziny Śląskie 08.12.2015r. | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± | wynik | PKL | |||
1 | 26 | Krzysztof Śliwoń Stanisław Fangor | 13.0 13.0 | SL | PONAR SILESIA DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 52.86 | 12 | 68 | ||
2 | 22 | Jerzy Niewodowski-Furowicz Józef Niczyporuk | 2.5 0.5 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 40.62 | 11 | 64 | ||
3 | 1 | Krzysztof Tomsia Andrzej Maszczyszyn | 9.0 11.0 | SL | PONAR SILESIA DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 36.92 | 9 | 60 | ||
4 | 27 | Jerzy Radomski Krzysztof Gaweł | 12.0 5.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 30.74 | 8 | 56 | ||
5 | 2 | Rudolf Zając Tadeusz Biskup | 11.0 5.0 | SL | PŁATOS EKO-INVEST KATOWICE | 29.94 | 6 | 54 | ||
6 | 15 | Zbigniew Słaby Józef Kowalik | 5.0 | SL NZ | TB SCAFOM-RUX.pl Szombierki DM UKS | 26.30 | 5 | 52 | ||
7 | 7 | Zdzisław Małek Paweł Kaleta | 9.0 4.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | 25.26 | 3 | 50 | ||
8 | 16 | Andrzej Naziębło Henryk Mizerkiewicz | 1.5 1.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 23.73 | 3 | 48 | ||
9 | 19 | Jacek Radomski Karol Ruszkiewicz | 9.0 5.0 | OP SL | MODERNALODZ.pl TB SCAFOM-RUX.pl Szombierki DM UKS | 22.54 | 2 | 46 | ||
10 | 3 | Jerzy Siatka Andrzej Odrobiński | 0.5 | SL NZ | 21.83 | 2 | 44 | |||
11 | 20 | Halina Kaleta Grzegorz Kaleta | 7.0 7.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 17.27 | 2 | 42 | ||
12 | 23 | Leonard Lewicki Henryk Malczewski | 3.0 3.0 | SL | IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE | 8.83 | 2 | 40 | ||
13 | 8 | Stanisław Pawłowski Jan Duda | 3.0 3.0 | SL | 6.93 | 1 | 38 | |||
14 | 14 | Zbigniew Tymków Jan Sobol | 12.0 9.0 | SL | SILESIA II STOKROTKA Gliwice | 4.42 | 1 | 36 | ||
15 | 4 | Jan Synowiec Ireneusz Sapota | 4.0 4.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 0.85 | 1 | 34 | ||
16 | 5 | Jerzy Jędrzejec Janusz Reich | 3.0 3.0 | SL | -1.30 | 1 | 32 | |||
17 | 10 | Jerzy Prijma Mieczysław Antosz | 5.0 2.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | -1.86 | 30 | |||
18 | 24 | Marek Kolczok Mirosław Ziemski | 4.0 2.5 | SL | TCK Tarnowskie Góry | -3.89 | 28 | |||
19 | 21 | Janusz Wituszyński Jerzy Niemiec | 3.0 4.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -4.07 | 26 | |||
20 | 6 | Magdalena Nadopta Joanna Kucińska | 1.5 3.0 | SL | TB SCAFOM-RUX.pl Szombierki DM UKS | -4.91 | 24 | |||
21 | 11 | Ireneusz Płocha Jerzy Lewkowicz | 4.0 | SL NZ | TB SCAFOM-RUX.pl Szombierki DM UKS | -6.99 | 22 | |||
22 | 9 | Janusz Pisarek Stanisław Drabczyk | 7.0 5.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE PŁATOS EKO-INVEST KATOWICE | -10.24 | 20 | |||
23 | 25 | Roman Kościelny Edward Warecki | 3.0 3.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -10.35 | 18 | |||
24 | 28 | Anna Pasek Jacek Pasek | 4.0 4.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | -13.70 | 16 | |||
25 | 29 | Bogdan Nazarewicz Sławomir Kuśmierz | 3.0 | SL NZ | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -17.40 | 14 | |||
26 | 31 | Herbert Wróbel Ryszard Samojedny | 3.0 1.5 | SL | -17.80 | 12 | ||||
27 | 32 | Ewa Borzyńska Emil Borzyński | 1.5 | NZ SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -25.55 | 10 | |||
28 | 12 | Irena Poziemba Henryk Barański | 3.0 3.0 | SL | -29.52 | 8 | ||||
29 | 13 | Henryk Leśniak Alfred Figiel | 3.0 3.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -29.68 | 6 | |||
30 | 18 | Tomasz Bobrowski Dietmar Warzecha | 4.0 5.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | -36.28 | 4 | |||
31 | 30 | Genowefa Hanusiak Henryk Hanusiak | | NZ | -83.48 | 2 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-12-08 o 23:11:02