Turniej Chorzów, 14.12.2015 r. | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik | PKL | |||
1 | 5 | Edwin Szenkelbach Andrzej Staszek | 9.0 5.0 | SL | Senior I Katowice | 42.08 | 34 | 35 | |
2 | 29 | Jarosław Figlus Zbigniew Papierniak | 12.0 13.0 | SL | SILESIA I Gliwice | 41.42 | 29 | 31 | |
3 | 1 | Leszek Niemiec Andrzej Szymczak | 13.0 17.0 | SL | KS ENERGETYK Jaworzno | 38.38 | 25 | 27 | |
4 | 13 | Stanisław Adamczyk Michał Bojanowski | 7.0 7.0 | SL | Senior I Katowice | 37.55 | 21 | 24 | |
5 | 20 | Robert Cimr Andrzej Jarecki | 5.0 5.0 | SL | Senior I Katowice | 31.80 | 16 | 22 | |
6 | 23 | Halina Kaleta Grzegorz Kaleta | 7.0 7.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 20.54 | 12 | 20 | |
7 | 6 | Zygmunt Sienicki Stefan Osadnik | 13.0 9.0 | SL | Senior I Katowice | 20.28 | 7 | 18 | |
8 | 3 | Ryszard Łazikiewicz Andrzej Hermansdorfer | 7.0 7.0 | SL MA | 14.75 | 7 | 16 | ||
9 | 27 | Tadeusz Biskup Jan Stachowski | 5.0 4.0 | SL | PŁATOS EKO-INVEST KATOWICE | 13.05 | 6 | 14 | |
10 | 8 | Jacek Michalski Marek Kostur | 3.0 5.0 | SL | 12.75 | 5 | 12 | ||
11 | 4 | Ireneusz Płocha Stanisław Pawłowski | 4.0 3.0 | SL | TB SCAFOM-RUX.pl Szombierki DM UKS | 9.30 | 4 | 10 | |
12 | 26 | Tomasz Bednarek Marek Skulimowski | 5.0 5.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | 8.75 | 4 | 8 | |
13 | 15 | Michał Błach Artur Guła | 4.0 15.0 | SL | PONAR SILESIA | 5.38 | 3 | 6 | |
14 | 16 | Jerzy Ciesielczuk Marian Sokołowski | 12.0 | SL | 4.62 | 2 | 4 | ||
15 | 25 | Paweł Korombel Robert Gruszka | 5.0 2.5 | SL | GKS Piast I Gliwice | 1.62 | 1 | 2 | |
16 | 14 | Jerzy Radomski Janusz Pisarek | 12.0 7.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 1.11 | |||
17 | 28 | Jacek Radomski Michał Witkowski | 9.0 3.0 | OP | MODERNALODZ.pl | -0.45 | |||
18 | 18 | Zbigniew Tymków Stanisław Drabczyk | 12.0 5.0 | SL | SILESIA II STOKROTKA Gliwice PŁATOS EKO-INVEST KATOWICE | -1.75 | |||
19 | 9 | Ireneusz Kowalczyk Jacek Stokowacki | 21.0 4.0 | SL | KS ENERGETYK Jaworzno | -3.75 | |||
20 | 7 | Aleksander Drabczyk Henryk Kopernok | 2.5 5.0 | SL | SILESIA II STOKROTKA Gliwice | -5.72 | |||
21 | 19 | Adam Esnekier Jan Świątkowski | 7.0 9.0 | SL | -11.64 | ||||
22 | 17 | Mirosław Zieliński Andrzej Piecuch | 13.0 9.0 | SL | -13.08 | ||||
23 | 12 | Krzysztof Kalita Zdzisław Urbańczyk | 4.0 7.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -18.58 | |||
24 | 2 | Janusz Wacławczyk Stanisław Gęga | 1.5 2.5 | SL | -19.64 | ||||
25 | 21 | Andrzej Sładki Krzysztof Zieliński | 9.0 7.0 | SL | Senior I Katowice | -26.11 | |||
26 | 22 | Andrzej Bacik Zdzisław Krzemiński | 9.0 12.0 | SL | GKS Piast IV - Silesia III Gliwice | -29.61 | |||
27 | 30 | Piotr Matkowski Krzysztof Śliwoń | 13.0 13.0 | SL | PONAR SILESIA | -31.00 | |||
28 | 11 | Jerzy Niemiec Bogdan Kukuła | 4.0 2.5 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE PŁATOS EKO-INVEST KATOWICE | -37.00 | |||
29 | 10 | Irena Poziemba Zdzisław Małek | 3.0 9.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | -41.21 | |||
30 | 24 | Jan Sucharkiewicz Jacek Bryja | 18.0 4.0 | SL | KS ENERGETYK Jaworzno | -63.83 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-12-14 o 9:43:23 PM