KOPS (c) J.Romański'1993
http://brydz.to.jest.to
Uwaga
zmiana! Eliminacja wojewódzka do Mistrzostw Polski Par 11 lutego 2007r.
(2 sesje) godzina 10:00
Starochorzowski DK ul.Siemianowicka 59. Maksy, dodatkowe 100 pkl-i z obniżką o
4 do połowy ilości par.
Dotacja
do wyjazdu na MPP dla 2 czołowych par oraz nagrody z wpisowego.
Wpisowe
od osoby:20zł.(zniżka), 25zł. oraz 30zł.(nie zrzeszeni).
BIELSKO-BIAŁA,
15.01.2007
TUR.BAROMETR
NA DOCHODZENIE - MAXY
M-CE
NR
+/- WYNIK %
PKL
-------------------------------------------------------------------------
1 19
Dudziak T-Szendzielarz T 6.5
SL 324.00 60.00 10
2 15
Koziol K-Labedzki A 16.0
SL 312.00 57.78 8
3 4
Kaminski P-Szymala K 3.5 SL 311.00 57.59
7
4 2
Duranczyk Z-Kulka R 14.0
SL 305.00 56.48 6
5 21
Pustelnik J-Czekaj H 7.0
SL/NZ 304.00 56.30 5
6 12
Drozdz S-Mandok Z 2.5
SL 300.00 55.56 4
7 18
Mojzes B-Podsiadlo M 5.5
SL 299.00 55.37 3
8 8
Grzywa D-Jaworski L 8.0
SL 282.00 52.22 2
9 20
Baranowski M-Mojzesz J 4.5
SL 280.00 51.85 1
10 3
Anaszko K-Rebajn J 5.0
SL 275.00 50.93
11 6
Kuklewicz A-Sieron R 5.0
SL 271.00 50.19
12 9
Krzeczek L-Kus T 11.0
SL 268.00 49.63
13 14
Procner B-Dankowski S 6.5
SL 263.00 48.70
14 17
Macierzynski B-Mrowiec A
SL 256.00 47.41
15 5
Mosor R-Szybalski J 5.0
SL 253.00 46.85
16 16
Kucharski J-Moniuk W 3.0
SL 252.00 46.67
17 7 Kwasowski K-Rog K 9.5 SL
251.00 46.48
18 22
Cios K-Michalek J 25.0
SL 250.00 46.30
19 11
Brutkowski J-Biel B 1.5
SL 236.00 43.70
20 10
Pysz L-Jarzmus K
NZ 223.00 41.30
21 13
Zawada T-Wadrzyk K
NZ/SL 219.00 40.56
22 1
Zielinski L-Smyczynski L
NZ 206.00 38.15
-----
Suma WK = 139.0
100% rozdania = 20
100% turnieju =
540
BIELSKO-BIAŁA, 22.01.2007
TUR.BAROMETR
MAXY NA DOCHODZENIE-070122
M-CE
NR
+/- WYNIK %
PKL
-------------------------------------------------------------------------
1 1
Krzeczek L-Pustelnik J 14.0
SL -4.50 303.17 62.38 10
2 14
Michalek J-Stworzewicz J 25.0
SL 282.97 58.22 8
3 20
Bachrach J-Mojzesz B 3.0
SL +3.60 279.57 57.52 7
4 18
Dankowski S-Lozinski K 4.0
SL +3.60 269.10 55.37 6
5 16
Baranowsi M-Mojzesz J 5.0
SL -0.90 268.60 55.27 5
6 4
Koziol K-Labedzki A 14.5
SL +7.20 266.98 54.93 4
7 3
Kus T-Klys T 5.5
SL +5.40 261.82 53.87 3
8
9 Duranczyk Z-Kulka R
14.0 SL 259.33 53.36 2
9 10
Kaminski P-Szymala K 3.0
SL 251.14 51.67 1
10 7
Dudziak T-Szendzielarz T 6.5
SL 250.97 51.64
11
19 Brede L-Cios K
14.0 SL +3.60 250.43 51.53
12 2 Anaszko K-Rebajn J
5.0 SL +9.00 243.17 50.03
13 15
Grzywa D-Kaczmarczyk A 3.0
SL +3.60 237.68 48.91
14 8
Zawada T-Wadrzyk K
NZ/SL +5.40 232.62 47.86
15 21
Skrzypiec H-Owczarz T 4.0
SL +5.40 231.18 47.57
5 Drozdz S-Mandok Z 6.5 SL +5.40 231.18 47.57
17 12
Mosor R-Szybalski J 5.0
SL 230.78 47.49
18 6
Kuklewicz A-Sieron R 2.5
SL +5.40 215.90 44.42
19 11
Smyczynski L-Zielinski L
NZ +5.40 206.26 42.44
20 13
Kucharski J-Moniuk W 4.0
SL +5.40 200.62 41.28
21 17
Gacek K-Papierniak T 1.0
SL +5.40 197.93 40.73
-----
Suma WK = 139.5
100% rozdania = 18
100% turnieju = 486